Confirmed users
1,255
edits
(→Release Owners: add 85 REO) |
(Pascal, 86) |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
!Corresponding ESR | !Corresponding ESR | ||
!Release Date | !Release Date | ||
|- | |||
|[[Releases/Firefox 86|Firefox 86]] | |||
|Pascal | |||
|RelMan | |||
|TBD | |||
|TBD | |||
|RelMan (ESR 78.8) | |||
|2021-02-23 | |||
|- | |- | ||
|[[Releases/Firefox 85|Firefox 85]] | |[[Releases/Firefox 85|Firefox 85]] | ||