Release Management/Release owners: Difference between revisions

Pascal, 86
(→‎Release Owners: add 85 REO)
(Pascal, 86)
Line 15: Line 15:
!Corresponding ESR
!Corresponding ESR
!Release Date
!Release Date
|-
|[[Releases/Firefox 86|Firefox 86]]
|Pascal
|RelMan
|TBD
|TBD
|RelMan (ESR 78.8)
|2021-02-23
|-
|-
|[[Releases/Firefox 85|Firefox 85]]
|[[Releases/Firefox 85|Firefox 85]]
Confirmed users
1,255

edits